Menu
Sepetiniz

Devirdaim

Devirdaim genellikle periyodik bakımlarda değil ağır bakımlarda ön plana çıkmaktadır. Triger kayışının bakımı yapılırken devirdaiminde bakımı yapılmaktadır.


Araç motorunun sahip olduğu sıcaklığın ideal düzeyde tutulmasında önemli bir role sahip olan ve suyun dolaşımında devirdaim sorumludur. Devirdaimin arızalanması durumunda motorun hararet yapması olası nedenler arasındadır. Oldukça maliyetli bir işlem olan bu arıza sonucunda pahalı tamir işlemi gerekebilir. Bu durumun yaşanmaması adına devirdaim pompasını her bakımda mutlaka kontrol etmelisiniz.


Çok büyük bir parça olmaması ile beraber malzeme açısından mukavemeti göz önüne alındığında kaliteli bir malzemeden üretilmesi oldukça önemlidir. Bu noktada sağlanan hizmet anlayışı ile yüksek kalite performans sergilerken bunu uygun fiyatlarla satışa sunmaktayız. İhtiyacınız olan yedek parçayı dilediğiniz her yerden satın alabilir ve kısa sürede elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 


Motor için oldukça önemli olan ve bahsedildiği gibi arızalanması motorun hararet yapmasına ve ciddi sorunlara yol açabileceği için ihmal etmemek sizler için oldukça önemlidir. Kullanmak istediğiniz ürünün araç marka, model, ve devir gücü gibi önemli hususlar göz önüne alınarak doğru parça seçimi yaptığınızdan emin olmalısınız. 


Devirdaim Seti ve Fiyatları

Piyasalarda yaşanan hareketlilik devirdaim seti ve fiyatlarında da farklılık göstermektedir. Genel olarak verdiği hizmete bakıldığında bu tutarın hakkını veren bir performans sergileyen devirdaim, sizlerin de beklentilerini karşılayacak en uygun fiyatlandırmaya sahiptir.


Devirdaim seti her bakımda mutlaka kontrol edilmeli ve gerekli durumlarda değiştirilmelidir. İhmal edildiği durumlar da büyük sorunlara yol açabileceği gibi erken fark edildiğinde bu sorunlar tamamen ortadan kaldırılabilmektedir. Bu göz  önünde bulundurulduğunda bakımlarda yapılan kontrollerin ne kadar önemli olduğunu sizler de görebilirsiniz. Satın almak istediğiniz yedek parça ürünlerinin tamamında tarafımızca uygulanan ve her bütçeye uygun olarak planlanan fiyatlar bulunurken bu sayede her kesime hitap etmekteyiz. 


Almak istediğiniz ürün ne olursa olsun sizleri tüm süreçte yardımcı olarak hizmet vermekteyiz. Sadece devirdaim setleri değil  farklı pek çok ürün seçeneği ile satışlarımız sürerken, geniş ürün yelpazemiz sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı tek bir adresten karşılayabilirsiniz.   

Bu kategoride ürün bulunamadı.