Menu
Sepetiniz

Hararet Müşürü

Aracınızın ekranında bulunan hararet göstergesi motorunuzun aktif sıcaklığını görmenizi sağlayan önemli parçalardan biridir. Motor bloğunda bulunan hararet müşürünün üst kısmında aracın göstergesini sinyal yollayan bir kablo bulunmaktadır. 

Hararet müşürünün araç üzerinde herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Bu nedenle müşürün bozuk olması ya da olmaması aracın seyrine herhangi bir müdahalede bulunmayacaktır. Hararet müşürü sadece aracın hararet yapması durumunda sizi uyararak aracın fazla hasar almaması adına önlem almanız için kullanılmaktadır.

Müşürünün arızalanması durumunda motor sıcaklığını  gösterge paneline yanlış olarak yansıyacaktır. Örnek vermek gerekirse 70 derece olan bir sıcaklık panelde sizlere 120 gibi yüksek bir rakam gösterebilmektedir. Bu durum sizi yanlış  yönlendireceği için mutlaka hararet müşürünü tamir ettirmelisiniz.

Herhangi bir nedene bağlı olmaksızın zamanla ya da yüksek sıcaklığa duyarlılığının azalması ile bozulmalar meydana gelmektedir.  Bu gibi durumlarda mutlaka bakımı yapılırken hararet müşürü de değiştirilmelidir.  her ne kadar aracın seyrini sekteye uğratmasa da  hararet  panelinde yanlış rakam vererek olası problemlere neden olabilmektedir. 


Hararet Müşürü Fiyatları

Hararet müşürünün tamiri mümkün olmadığı durumlarda yenisi ile değiştirilerek aracınızda bulunan kalitede bir ürün monte edilmelidir. Oldukça uygun fiyatlı olan ve herkesin bütçesine uyan hararet müşürünü kaliteli ürün yelpazemizden seçerek temin edebilirsiniz. 

Küçük bir parça bile olsa araç için seyrine müdahale etmese dahi oldukça önemlidir. Bu nedenle bu arızanın ileri boyutlarda zarar vermemesi adına mutlaka temin etmeniz oldukça önemlidir. Kalite performansı, güvenilir alışveriş deneyimi, hızlı teslimat ve uygun fiyatlarıyla ne çok tercih edilen firma haline gelirken bu süreçte sizlere de hizmet vermeyi sürdürmekteyiz. 

Gerçekleştirilen alışveriş deneyimini sizlere maksimum performansla sergilerken sipariş sonrasındaki süreçte de gerekli desteği sağlamaya devam etmekteyiz. Teslim aldığınız sürece kadar herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda bizlere ulaşarak süreç hakkında detaylı bilgi alabilir ya da destek alabilirsiniz. 

Tüm sipariş sürecinde yanınızda olduğumuzu ve hizmet vermeye devam ettiğimizi bilmelisiniz. Yaşadığınız alışveriş deneyimi bizler için oldukça önemli ve değerlidir. Bu nedenle her konuda gerekli desteği sağlamaktayız. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.