Menu
Sepetiniz

Kalorifer Hortumu

Kalorifer hortumu motor bölmesinde yüksek sıcaklıklara maruz kalarak zaman içerisinde eskimeye bozulmaya yüz tutar. Kalorifer hortumu normal şartlarda ve ortalama 80.000 kilometre ile 150.000 kilometre arasında dayanmaktadır.

Kalorifer hortumunun değişmesi gerektiği durumlarda basit uyarılar ile anlamanız mümkündür. Kaloriferin oldukça zayıf ve ısı yayması, antifirizde  sızıntı olması ve bazı durumlarda kalorifer hortumunda şişkinlik görülebilmektedir. Bu belirtiler sizlere hortumun değişmesi gerektiği hakkında bilgi verirken bunu ihmal etmemeli ve mutlaka zamanda değiştirmelisiniz.

İhmal edilmesi durumunda kalorifer hortumu araç içerisinde çeşitli zararlar ve hasarlar meydana getirerek bakım maliyetini arttırabilmektedir. Bu süreçte sizlere hem zaman hem maddi açıdan kayıplar oluştururken bu duruma gerek kalmadan kalorifer hortumu değiştirilerek maliyet minimum tutarı düşürülebilir.

Yüksek  fiyatlar ödemek zorunda kalmadan daha uygun fiyat garantisi sunan firmaları tercih ettiğinizde size sadece ürün gönderimi ile ilgilenmekle kalmayacak bununla birlikte temin sürecinde ihtiyacınız olan desteği sizlere sağlayacaktır.


Kalorifer Hortumu Fiyatları

Kalorifer hortumu oldukça önemli ve gerekli olan araba parçalarından biridir. Bu nedenle bakımı da oldukça önemliyken değiştirilmesi durumunda ise işin uzmanından yararlanarak en iyi yerden temin etmelisiniz. Gerekli noktada sizlere hizmet sağlarken ihtiyacınız olan tüm ürünlere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kalorifer hortumu fiyatları piyasaya bakıldığında oldukça yüksek tutarlar görülürken çoğu zaman kaliteli ürün bulmak oldukça zor bir hale gelmektedir. Bu alanda gösterdiğimiz satış deneyimlerimiz sayesinde yüksek kaliteyi uygun fiyatlarla sunarak müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. 

Müşterilerin beklediği kaliteli ürünlerin temini sağlayarak alışılmışın dışında fiyat performansı da sergilenmektedir. Her bütçeye uygun ve herkese hitap eden ürünler sayesinde dilediğiniz rahatlıkla seçerek satın alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli husus aracınız için uygun olan parçayı seçmeli ve temin etmelisiniz. Yanlış ürün alımları sık rastlanan bir durum olduğu için bu konuda dikkatli olmanız oldukça önemlidir. Süreci tekrar tekrar yaşamamak ve gereksiz paralar harcamamak için aracınıza uygun olan ürünleri tercih etmelisiniz. İhtiyaç duyduğunuz zamanlarda iletişime geçerek detaylı bilgiye ulaşabilir ve konu hakkında fikir ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.