Menu
Sepetiniz

Motor Su Radyatörü

Motorlu taşıtların en hayati parçalarının başında Motor Su Radyatörü gelir. Benzinli, dizel veya LPG kullanan araçların tamamında motor sıcaklığının korunması için modern motorların tamamında su soğutması sistemi bulunur. Bu sistem, petekli ve çok hızlı soğuyan alüminyum bir alaşımla üretilen radyatörler sayesinde, motor bloğunda dolaşan suyun soğumasını sağlar.

Motor su radyatörü, aracın hareket kabiliyetinin temel öğelerindendir. Dış hava sıcaklığı ne olursa olsun, radyatörü olmayan veya verimli çalışmayan bir aracın motoru hızla ısınır ve çok yüksek ısılara çıkan araç kısa zamanda çalışmaz hale gelir. Motor suyunun, motor sıcaklığını 100 derecenin altında tutabilmesi için kaynamaması ve bu sıcaklığın altında kalması gerekir. Radyatör özel metal alaşım yapısı ile aracın ön tarafında konuşlanarak, suyun hızlı bir şekilde soğumasını sağlar.

Radyatör Kalitesi Soğutmayı Etkiler mi?

Elbette etkiler. Radyatörün yapıldığı metal alaşımın kalitesiz olması durumunda motor suyunun, beklenenden daha yavaş soğuması söz konusu olabilir. Tabii bunun yanı sıra, radyatör kanallarının suyun verimli ve homojen biçimde peteğe dağılmasını sağlayacak şekilde üretilmiş olması da zorunludur. Çok çabuk tıkanan veya üretim nitelikleri nedeniyle suyun efektif dolaşmasına izin vermeyen radyatörler verimli soğutma sağlamaz. Ayrıca kalitesiz radyatörler kısa zamanda işlevsiz hale gelebilir ve/veya patlayabilir.

Bu bakımdan radyatör satın alırken, fiyat-performans kıyaslamasına çok dikkat etmeli, güvenilir satıcılardan orijinal ve nitelikli ürünleri satın almalısınız.

Motor Su Radyatörü Fiyatları

Motor Su Radyatörü fiyatları; ürünün markasına ve modeline göre değişiklik gösterir. Radyatör hacmi, ürünün boyutlarını değiştireceğinden, her araç için satın alınacak Motor Su Radyatörü farklı fiyat seviyesinde olacaktır.

Sitemizde hemen her araç için kaliteli Motor Su Radyatörü ihtiyacı karşılanabilmektedir. Ürünlerimiz, kesinlikle orijinal ve uygun fiyatlı ürünlerdir. Sitemiz uygun fiyatlarının yanı sıra sizlere taksitli satın alma imkanını da sunarak, avantajlarınızın artmasını sağlar.

Sitemizde aracınıza uygun radyatörü bulabilirsiniz. Her ihtimale karşı ürünlerin sizin aracınızla uygun olup olmadığını, ürün kodları ile doğrulamanızı tavsiye ederiz. 

Ürünlerimiz siparişinizi siparişinizi takip eden en kısa süre içerisinde adresinize gönderilecektir.

Daha ayrıntılı bilgi ve destek için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Model: VALEO 734277
motor su radyatoru bmw m52 m54 e39 e38 >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
1.438,47₺
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)