Menu
Sepetiniz

Radyatör Deposu

Motorun soğutma sıvısı için aktif depolama tesisi olarak görülen radyatör deposu motor bölmesinde yer alan ve iç çamurluğa ya da ön traversine monte edilmektedir.


Motorun sabit bir çalışma sıcaklığını oluştururken baştan sona olmak üzere motor soğutucusunu döndürmektedir. Radyatör deposu genellikle  aracınızın ömrü boyunca dayanabileceği mukavemette tasarlanmıştır. Fakat beklenmedik herhangi bir sorunla karşılaşılması durumunda su deposunun değiştirilmesi gerekebilir.


Depodan motor soğutma sıvısı sızdığında,  motorun sıcaklığı olması gerekenden daha yüksek ya da aşırı ısınma söz konusu olduğunda radyatör deposunun değişmesi gerektiğini anlayabilirsiniz. Radyatör deposu araç kaputunu kaldırdığınızda karşınıza çıkan plastik yapılı ve genellikle beyaz renkte olan parçadır.  Kullandığımız araç modeline değişiklik gösterirken, renginde değişiklik görülebilmektedir.


Yüksek fiyat performansı sergilerken, ihtiyacınız olan tüm yedek parçalara da tek bir noktadan sahip olabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Bütçe dostu olmasıyla birlikte ürünlerde sağlanan çeşitlilik kendi araç marka ve modeline göre ürün bulmanızı da kolaylaştırmaktadır. 


Radyatör Deposunun Önemi ve Fiyatları

Radyatör deposunun su kaçırması önemsiz gibi görünse de ilerleyen süreçlerde ciddi arızalanmalara neden olabilmektedir. Bu nedenle radyatör deposunun ne kadar önemli olduğunun altını çizmekte fayda var. 


Erken alınacak tedbirler sayesinde kafa contası değişimi gibi pahalı tamir gerektirecek işlemlerden kurtulmuş olabilirsiniz. Radyatör deposu için bakımda mutlaka ihmal edilmeden incelenmelidir. Parça değişimi ile güvenle sürüş deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.


Değişimin gerektiği durumlarda sizlere kaliteli işçilik ile üretilen ürünü sunarken bunu bütçenize uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Yüksek tutarlar ödemeye gerek kalmadan istediğiniz kalitedeki ürüne hemen ulaşabilirsiniz. Gerçekleştirdiğimiz fiyat politikasında sizleri de düşünerek bir ücretlendirme planırken her kesime uygun kaliteli ürün yelpazemiz ile en çok tercih edilen firma haline gelmekteyiz.


İstediğiniz ürünü rahatlıkla seçebilir, inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Dilediğiniz her yerden sipariş vererek en kısa sürede teminini gerçekleştirmeye devam etmekteyiz. Alacağınız ürün ya da ürünlerle ilgili yaşadığınız olumlu ya da olumsuz dönüşleriniz bizim için oldukça değerli olduğunu bilmelisiniz. Bu süreçte kolay ve güvenilir bir deneyim sunmak bizim başlıca hedeflerimiz arasındadır. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.