Menu
Sepetiniz

Su Seviye Müşürü

Müşürler, otomobillerin likit sarf elemanlarının seviyesinin kontrolünde kullanılan önemli araçlardır. Özellikle modern araçlarda, kaputun nadiren açılığı bir süreç söz konusu olduğundan, aracın kontrol panelinde, tüm bilgilerin var olması beklenir. Bu durumda Su Seviye Müşürü, yağ seviye müşürü gibi donanımlar büyük öneme sahiptir. Tıpkı sensörler gibi müşürler de, kullanıcının aracın kondisiyonuna hakim olmasını sağlayan donanımlardır.

Araç su seviyesi son derece önemli bir durumdur. Aracın olması gerekenden az su ile hareket haline geçmesi durumunda, soğutma sistemi çalışmaz. Soğutma sistemi çalışmayan bir motor, yanma nedeniyle oluşan yüzlerce derecelik sıcaklık nedeniyle birkaç dakika içerisinde yanabilir. Bu sürenin uzaması halinde, sadece motor contaları değil, sisteme bağlı tüm bileşenler ciddi zarar görebilir ki, bu durumda aracın motor yenilemeye girmesi dahi gerekebilir. Bu nedenle Su Seviye Müşürü donanımının işlevini sürekli yapıyor olması son dereceönemlidir.

Su Seviye Müşürü Kalitesi Fark Eder mi?

Yukarıda belirttiğimiz gibi Su Seviye Müşürü, hayati bir durum ile ilgili olarak sürücüye bilgi verir. Sürücünün bu bilgilere erişmemesi durumunda kontrol halinde olması gerekir ki, örneğin seyir halinde herhangi bir şekilde su seviyesindeki azalmayı, sürücünün bilmesi neredeyse imkansızdır. Sürücü bu durumda ancak bir arızanın ortaya çıkmasından sonra haberdar olabilir. Bu bakımdan Su Seviye Müşürü mükemmel biçimde çalışan bir parça olmak durumundadır. 

Su Seviye Müşürü kalitesi elbette bu niteliği etkiler. Bu bakımdan biz sitemizde sattığımız özellikle bunun gibi hayati öneme sahip donanımların kalite standartları noktasında özel hassasiyet gösteririz. Aracınızın üreticisi tarafından üretilen orijinal parçalarda zaten herhangi bir sorun yoktur. Muadil ve yan sanayi ürünlerde ise biz size yüksek kaliteye erişebileceğiniz seçenekleri sunmaya çalışırız. Garantili ve nitelikli üreticilerin ürettiği Su Seviye Müşürü ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Su Seviye Müşürü Fiyatları

Su Seviye Müşürü fiyatları, araç üreticisine bağlı olarak marjinal olmayacak şekilde değişir. BMW, Mercedes, Porcshe ve benzeri çok lüks markalar dışında, fiyatlar ortalama aynı seviyede yer alır. Sitemizde aracınız için özel olarak üretilen ürünlere erişebilirsiniz. Size uygun fiyatlarla, nitelikli ürünleri sunuyoruz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.