Menu
Sepetiniz

Ayna Camı

Ayna Camı

Otomobil ve diğer motorlu taşıtların yan aynaları, hareketli yapılarından dolayı, iç bileşenleri, dış kapağı ve camı olmak üzere üç parçadan oluşur. Çarpmalar ve diğer sebeplere bağlı olarak bu bileşenlerin en çok zarar gören kısmı kuşkusuz cam kısmıdır. Arabaların, kamyonet, kamyon, otobüs ve diğer tüm motorlu taşıtların sürüş güvenliği bakımından ayna birimlerinin kusursuz olması gerekir ki, bu durum karayolları kanunu bakımından da bu şekildedir. Araçların otoyollara aynalarında kusur olmaksızın çıkmaları zorunludur. 

Sitemizde, pek çok marka ve modele ait ayna camı ürününe ulaşabilirsiniz. Bu ürünler, aracınız için birebir üretilmiş yüksek nitelikli ithal ürünler olabildiği gibi, yerli ve araç üreticinizin ürettiği orijinal yedek parçalar da olabilmektedir.

Ayna Camı Nedir?

Araçların aynaları, araç içinden mekanik veya elektronik olarak ayarlama yapılabilen mekanizmalara sahiptir. Aracın iki yanında, sürücünün görüş alanında yer alan aynaların yine sürücünün boyuna ve oturma konumuna göre ayarlanabilmesi için bu mekanizmalar gereklidir. Ayna camı, ayna dış muhafazası içerisine gömülmüş bu mekanizmanın üzerine monte edilen, çoğunlukla cam veya akrilik yansıtıcı elemandır. 

Modern otomobillerin bir çoğunda cam ve ayna camı gibi kırılabilir kısımların mukavemetlerinin arttırılması maksadıyla özel alaşım camlar kullanılır. Ayna camları da, bu şekilde özel materyallerden üretilir. Kimi araçlar için dışbükey (bombeli) türleri ile daha geniş görme açısı sağlayan ek kısımları da bulunur. Ayrıca yeni nesil araçların çoğunda ısıtmalı ayna camı, yani resiztanslı camlar kullanılır.

Ayna Camı Fiyatları

Ayna camı fiyatları, araç marka ve modeline göre değişiklik gösterir. Isıtmalı ayna camı fiyatı ile ısıtma olmayan ayna cam fiyatları aynı değildir. Bu camların üreticileri de fiyatları ciddi biçimde etkileyen faktörlerdendir. Avrupa menşeili araçların orijinal parçaları ile ithal muadil yedek parçaları arasında misli ile fark ortaya çıkabilir.

Sitemizde uygun fiyatlı muadil ürünlerden, orijinal yedek parçalara kadar aradığınız pek çok ürüne ulaşabilirsiniz. Sizin için nitelikli ve kalite standartları ile uyumlu ürünlerin satışını yapıyor, güvenle yolculuk edebilmeniz için en uygun zemini oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Ürünlerimizi inceleyrek şimdi uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Model: GKL 291639
ayna cami (mavi)sag golf iv bora cordoba ibiza leon toledo 96>04 >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
124,09₺
Model: KRAFTVOLL 09080224
ayna cami alt sag connect 02 - 08 >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
78,08₺
Model: KRAFTVOLL 09080148
ayna cami alt sag master iii 03> >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
95,26₺
Model: KRAFTVOLL 09080228
ayna cami alt sag tourneo custom 12 ,transit custom 12 ? >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
106,19₺
Model: KRAFTVOLL 09080226
ayna cami alt sag transit 02 - 12 >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
78,08₺
Model: KRAFTVOLL 09080223
ayna cami alt sol connect 02 - 08 >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
78,08₺
Model: KRAFTVOLL 09080147
ayna cami alt sol master iii 03> >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
95,26₺
Model: KRAFTVOLL 09080227
ayna cami alt sol tourneo custom 12 ,transit custom 12 > >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
106,19₺
Model: KRAFTVOLL 09080032
ayna cami elektrikli isitmali sag buyuk boxer iii-jumper iii-ducato iii 06-> >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
184,61₺
Model: KRAFTVOLL 09080031
ayna cami elektrikli isitmali sol buyuk boxer iii-jumper iii-ducato iii 06-> >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
184,61₺
Model: ART MG006.6012
ayna cami elektrikli sol transporter t4 95>04 >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
173,33₺
Model: KRAFTVOLL 09080202
ayna cami isitmali asferik sag a3 12> >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
145,75₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 662 (56 Sayfa)