Menu
Sepetiniz

Cam Açma Kapama Ünitesi

Cam Açma Kapama Ünitesi

Arabaların ve diğer tüm motorlu taşıtların motorlarından ve tekerleklerinden sonra en çok hareket eden unsuru belki de camlarıdır. İhtiyaca göre sürekli olarak camlar açılıp kapanıyor olduğundan, Cam Açma Kapama Ünitesi aracın önemli bileşenlerinden bir tanesidir demek yanlış olmaz. Cam açma ünitesi araç modeline göre farklı türlere sahiptir. Yeni nesil araçların çoğunda artık elektrikli Cam Açma Kapama Ünitesi kullanılırken, bazı araçlarda hala mekanik, çevirmeli çam açma sistemi kullanılır. Elektrikli cam açma sistemleri, bir elektrikli kriko ile elektronik devrenin, kapı üzerine monte edilmiş cam açma düğmesine bağlanması formuna sahiptir. Burada her bileşen son derece kritik öneme sahiptir. Nitelikli ve mümkün olduğunca orijinal türlerinin seçilmesi, Cam Açma Kapama Ünitesi kullanım süresini ciddi şekilde etkiler.

Cam Açma Kapama Ünitesi Nedir?

Cam Açma Kapama Ünitesi, aracın çoğunlukla kapı kollarına veya konsol ya da kol dayama bariyeri üzerine monte edilen tuşlu yapıya verilen isimdir. Bu sistem, camların açılması veya kapatılması için sisteme sinyal gönderme özelliğine sahiptir. Cam Açma Kapama Ünitesi üzerinde genellikle ayna kontrolleri (elektrikli ise) de bulunur. Çocuk kilidi ve bazı modellerde kapıları kilitleyen tuş da burada yer alabilir. 

Cam Açma Kapama Ünitesi türleri otomatik açılıp kapanan modu bulunan ve bulunmayan olmak üzere iki gruptur. Aracınızın fabrika çıkışında tek basışta tam açma veya kapatmaya yarayan otomatik sistem var ise bu modellerden kullanmanız gerekir. Zaten aracınıza özel olarak üretilen modüllerde bu özellik bulunur.

Cam Açma Kapama Ünitesi Fiyatları

Cam açma kapama tuşu, cam kaldırma düğmesi ve Cam Açma Kapama Ünitesi isimleri ile tanıdığım sistem, elektro-mekanik bir donanımdır. Çoğunlukla plastik olarak üretilen Cam Açma Kapama Ünitesi fiyatları, aracınızın markasına, modeline ve ürünün üreticisine bağlı olarak değişir. Aracınızın orijinal fabrika yedek parçalarına göre daha ucuz muadil parçalar, aynı işlevi size sunabilir. Cam Açma Kapama Ünitesi satın alırken, sitemizdeki diğer uygun ürünlere de bakabilirsiniz. Sizin için uygun fiyatlı yedek parça ürünlerini sunuyor, mümkün olan en uzun süre ile bunlardan faydalanabilmeniz için hassas bir stok politikası güdüyoruz.

Model: AEM30 0803A
accent cam anahtari arka tekli cerceveli >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
119,39₺
Model: MCAR AN-803A
accent cam anahtari arka tekli cerceveli >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
122,01₺
Model: ENG 01 5101
arka cam isitici anahtari temsa safir >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
173,89₺
Model: ENG 01 0706
arka cam silecek anahtari dogan slx >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
111,91₺
Model: ENG 01 1006
arka cam silecek anahtari m131 >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
127,79₺
Model: ENG 01 1807
arka cam silecek anahtari magirus otokar >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
128,97₺
Model: NUREL A 307
arka cam silecek su atma anahtari r12 >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
68,05₺
Model: MCAR AN-886D
avensis - verso cam anahtari sol dortlu - 10 pin >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
906,40₺
Model: AEM30 0620B
cam acma anahtar kumanda anahtari c4 04>11 cifli 9 pin >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
412,00₺
Model: MCAR AN-620B
cam acma anahtar kumanda anahtari c4 04>11 cifli 9 pin >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
448,77₺
Model: KRAFTVOLL 04050080
cam acma anahtar kumanda anahtari komple sol boxer ii jumper ii ducato ii 03>06 >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
270,72₺
Model: MCAR AN-608
cam acma anahtar kumanda anahtari p206 ayna kumandali >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
344,81₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 489 (41 Sayfa)