Menu
Sepetiniz

Cam Amortisörü

Cam Amortisörü

Otomobillerin ve arazi araçlarının bazılarında, kimi camlar yana doğru açılır forma sahiptir. Bunun gibi, bagaj üstü açılan camlar, tavan camları ve kelebek tipi arka yan camlar da yana veya üste doğru açılabilir. Bu gibi mekanizmaların en önemli bileşeni ise Cam Amortisörü elemanıdır. Özellikle yukarı doğru açılan camların, güvenli biçimde açık kalabilmesini sağlamak, bu aracın görevidir. Benzeri şekilde, mekanik bir sabitleme elemanına ihtiyaç duymadan yan camların da açık veya kapalı kalmasını sağlayan da yine cam amortisörleridir.

Hareketli parçalardan olan cam amortisörü, zaman içerisinde yıpranıp, özelliğini kaybedebilir veya kırılması söz konusu olabilir. Bu durumda, aracınızla uygun ürünü, uygun fiyatlarla satın almak için sitemizdeki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Cam Amortisörü Nedir?

Cam amortisörü, araçların tekerlek birimindeki amortisörlere benzer ancak kendinden itme ve çekme özelliğine sahip özel bir iç mekanizması bulunan amortisör türüne verilen isimdir. Bu araçlar, tekerlek amortisörlerine göre oldukça küçük araçlardır. Cam ve karoser arasına monte edilerek, araç kullanıcısının tercihine göre camı açık veya kapalı tutar. 

Arazi araçlarının bagaj kapağı üzerinde yer alan ve bagajdan bağımsız açılabilen camların üzerinde bulunan sistemler, Cam Amortisörü sistemlerine en iyi örneklerdir. Bunun gibi bazı ağır vasıtalar, otobüs ve minibüs gibi araçlarda da yan ve arka camların sabitlenmesinde bu ekipman yaygın biçimde kullanılır. 

Cam Amortisörü Fiyatları

Cam Amortisörü fiyatları, hangi marka araca sahip olduğunuza göre ve elbette araç modeline göre değişiklik gösterir. Bununla birlikte, birçok Cam Amortisörü üreticisi içerisinden hangi markayı tercih edeceğiniz de fiyatlar üzerinde etkili olacaktır. Oto yedek parçaları, orijinal yedek parçalar, birinci sınıf yan sanayi ürünler ve fason ürünler olmak üzere üç sınıfta toplanabilir. Bu sınıfların fiyatları, kalite düzeylerine göre değişiklik gösterecektir.

Biz sitemizde sadece orijinal ve birinci sınıf yan sanayi ürünlerin satışını yapmak için çalışıyoruz. Satın alacağınız ürünlerin, bilgilerini detaylı biçimde sizlere veriyor ve doğru karar verebilmenize yardımcı oluyoruz. Sitemizden, ihtiyacınıza uygun ve fayda maliyet oranı tatmin edici olan ürünlere, uygun fiyatlar ve avantajlı ödeme seçenekleri ile ulaşabilirsiniz.

Model: KRAFTVOLL 09010377
arka cam amortisoru pathfinder iii 05> >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
68,34₺
Model: TURKAS S188-00121
arka cam amortisoru tuscon 09> ( basinc: 140 newton ) >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
59,09₺
Model: KRAFTVOLL 09010169
cam amortisoru arka tuscon 09> >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
55,16₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)