Menu
Sepetiniz

Kapı Kolu

Kapı Kolu

Tüm motorlu taşıtların kapılarının açılmasını sağlayan Kapı Kolu çeşitlerli, farklı marka ve modellere ait çeşitleri ile sitemizde sunulmaktadır. Araçların en sık kullanılan bileşenlerinden olan kapıların, açılmasını sağlayan bu aksamlar, mekanik birer donanım olmalarından dolayı, zaman içerisinde yıpranmaya başlı olarak işlevsiz hale gelebilir. Elbette kazalar ve benzeri durumlarda kapılarda meydana gelecek hasarlardan sonra da bu donanımların değişmesi gerekebilir. 

Bu gibi durumlarda, sitemizden aracınız için uygun kapı koluna ulaşabilirsiniz. Aracınızdaki ürünle birebir aynı ürünü satın alabileceğiniz gibi aracınızın görünümünü değiştirecek özel kapı kolları da sitemizde hizmetinizde olacaktır. Orijinal yedek parçalar, kaliteli ithal ürünler ve tuning özelliği olan ürünler için sitemizin Kapı Kolu kategorisini inceleyebilirsiniz. Sizin için olabildiğince fazla marka ve modeli satışa sunuyor ve ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı oluyoruz.

Kapı Kolu Nedir?

Araçların kapılarının üzerinde yer alan ve kilit mekanizmasını açılmak üzere tetikleyen, plastik ve krom araca kapı kolu ismi verilir. Kapı kolu, aynı zamanda kapıyı çekerek açılmasını sağlayan bir tutma kolu vazifesi de görür. Modern araçlarda farklı kapı kolu modelleri bulunur. Özellikle anahtarsız girişli araçlarda çok özel donanımlar söz konusu olduğundan, bu araçlar için tercih edilecek kapı kolları, markaya özel olmalıdır. Daha eski araçlar için ise mekanik anahtarla açılan kilitli kapı kolları tercih edilebilir.

Kapı kolları, tek kol veya komple kapı kolu biçiminde satılabilir. Ayrıca sürücü tarafı kapılar için anahtar delikli kapı kolları da bulunur ki, buradaki anahtar yuvasının aracın anahtar göbeğine uygun olması son derece önemlidir. Bu bakımdan orijinal veya nitelikli yan sanayi ürünler tercih etmek son derece önemlidir.

Kapı Kolu Fiyatları

Sitemizde satışını yaptığımız kapı kolu fiyatları, marka ve modele göre değişkenlik gösterir. Bununla birlikte, yan sanayi ürünler ile orijinal ürünlerin fiyatları farklıdır. Bu noktada ihtiyacınızı karşılayacak ürüne karar verdikten sonra bir değerlendirme yaparak dilerseniz, yan sanayi ürünleri de tercih edebilirsiniz. Size sunacağımız Kapı Kolu ürünleri, sektörde kabul görmüş ve satış lisansı bulunan ürünlerdir. Güvenle ve uygun fiyatlarla satın alım işlemlerinizi yapabilir, taksitle ödeme yaparak avantaj elde edebilirsiniz.

Model: KAYA KD-1448
kapi ic acma kolu sag logan krom ym >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
54,07₺
Model: LUVI 9101.P2
arka dis kapi aÇma kolu sag 306 93-97 5 kapi 9101.c5 >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
175,76₺
Model: LUVI 9101.P3
arka dis kapi aÇma kolu sol 306 93-97 5 kapi 9101.c4 >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
175,76₺
Model: MOTORTEC TFS0277
arka dis sol kapi acma kolu marea >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
178,30₺
Model: BIRLIK 0260
arka kapi astarsiz siyah kolu sag linea >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
154,22₺
Model: MOTORTEC PEG0787
arka kapi dis acma kolu ducato boxer 06 > >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
408,41₺
Model: KAYA 855
arka kapi ic acma kolu sol albea siena palio >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
64,89₺
Model: BRUCKE 7700303588
arka kapi kolu kangoo 98 01 >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
244,34₺
Model: BRUCKE 7726463
arka kapi kolu sag / sol uno >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
190,34₺
Model: BRUCKE 181695680
arka kapi kolu tempra >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
194,66₺
Model: MITA 03 504 221
arka sag dis kapi kolu astarli c 4 >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
162,42₺
Model: MITA 03 501 031
arka sol dis kapi kolu p301 >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
120,84₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 382 (32 Sayfa)