Menu
Sepetiniz

Kaput Süngeri

Kaput Süngeri

Öncelikle tüm araçlarda gıda izolatörleri bulunmalıdır. Kaput süngeri, ses yalıtımı ve ısı yalıtımı açısından araca fayda sağlayan bir bileşendir. Asıl amacı ses yalıtımı olarak görev yapsa da daha farklı amaçlara da hizmet etmektedir. Ancak asıl amaçları ısı yalıtımıdır. Motorun ürettiği ısıyı %100 azaltır ve kaportada oluşabilecek boya kabarcıklarını önler. Sıfır araba alan arkadaşlarımız arabalarını seramik koruyucularla kaplamaktadır. Kaput süngeri sayesinde yaptığınız seramik benzeri koruma uzun süre arabanızda kalır ve dayanıklıdır. Yağmurlu veya karlı havalarda, motordan gelen ısı sürüş sırasında kaputa buharlaşarak görüşü azaltır. Kaput izolatörünün izolasyonu motordaki ısının buharlaşmasını engeller ve daha güvenli bir sürüş sağlar. Kaput süngeri ile yapılan yalıtım ile ayrıca yaz ve kış aylarında ısı ve soğuğu motordan uzak tutar. Soğuk havalarda motorun daha hızlı rölantide çalışmasına yardımcı olur ve yazın güneşin sıcaklığından dolayı aracın aşırı ısınmasını önlemek için elinden geleni yapar. Kaput süngeri, ses yalıtımı söz konusu olduğunda 5-10 db. ses yalıtımı sağlar. Bir araca monte edilse bile motor sesi tamamen durdurmaya yetmiyor. Motor sesini tamamen durdurmak için çok ciddi bir yatırım yapmanız gerekiyor.

Kaput Süngeri Nedir?

Kaput süngeri soğuk havalarda motorun içindeki ısıyı tutar, ancak yazın motorun aşırı ısınmasını önleyerek aşırı ısınmayı önler. Ayrıca arabamızın motor kısmında çok fazla ses çıkması bazı kullanıcıları rahatsız etmektedir. Bu, gürültünün araç içine girmesini ve çıkmasını önler. Kaput süngeri ayrıca aracın önü olan kaputun kırılmasını da engeller. Bu nedenle kaporta boya kalıntılarından dolayı ekonomik değer kaybetmezsiniz. Kaput süngerleri ve aracınız için ihtiyacınız olan tüm parçalar sitemizde mevcut olup, orijinal muadil markasını inceleyerek aracınıza ve bütçenize en uygun ürünü sipariş ederek parçaya ulaşabilirsiniz.

Kaput Süngeri Fiyatları

Bir çok koşula göre değişkenlik gösteren kaput süngeri fiyatlarına internet sitemizden erişim sağlayarak bütçenize uyan parçayı satın alabilirsiniz. Bir çok fayda sağlayan ve göz ardı edilmemesi gereken bu parçaya sahip olmalısınız. Orijinal ya da muadili bir üreticiden satın alarak verdiğiniz paranın hakkını alabilirsiniz. Ve böylece güvenli sürüşe ilk adımlardan birini atmış olursunuz.

Model: WENDERPARTS MA2126820126HD
kaput sungeri (oem kalite) e-class w212 09>15 >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
598,83₺
Model: WENDERPARTS MA2206820526HD
kaput sungeri (oem kalite) s-class w220 98>05 >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
650,58₺
Model: WENDERPARTS BA51488125951HD
kaput sungeri e38 (oem kalite) >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
598,83₺
Model: WENDERPARTS BA51488159483HD
kaput sungeri e39 (oem kalite) >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
598,83₺
Model: WENDERPARTS BA51487059260HD
kaput sungeri e90 +lci e92 +lci (oem kalite) >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
559,83₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)