Menu
Sepetiniz

Kilit

Kilit

Merkezi kilit, araç kapılarını ve bagajlarını kilitlemenizi ve açmanızı sağlar. Bu sistem, bir kapı kilidi veya uzaktan kumanda ile etkinleştirilir. Uzaktan kumandalı araba anahtarları ile bu işlem araç ile direkt temas etmeden gerçekleştirilebilmektedir. Bazı araç anahtarları, araçtaki tek bir kilide entegre edilmiştir, böylece genel bir kilit veya kilitle kilitleri açılabilir. Merkezi kilitli araçlarda genellikle sadece bir kilit bulunur. Kızılötesi teknolojili kilitleme sistemi, kızılötesi alıcıyı tanır ve kilitleme işlemini gerçekleştirmek için araçtan belli bir mesafede araçta bulunan bir algılama sistemini kullanır. Uzaktan kumandalı kilitleme sistemlerinde de aynı şekilde belirli bir mesafeden bu işlem yapılabilmektedir. Elektrikli camları ve sunroof'u uzaktan kumandayla da çalıştırabilirsiniz. Uzaktan kumanda mevcut düğmelerle çalıştırılabildiği için pili değiştirmeye çalışarak işlemi yeniden yapabilirsiniz. Bu işlem, kontak anahtarını yuvaya sokarak tek seferlik bir kilit açma ve kilitleme işlemidir. Merkezi kilit, aracın içinden de gerçekleştirilebilir. Bunu yapmak için aracın direksiyonunu içeriden çekin, kilidini açın veya merkezi kilitleme sistemini etkinleştirmek için itin.

Kilit Nedir?

Merkezi kilit sistemi; araç kapılarını ve bagajlarını kilitleyebilen bir sistem olarak adlandırılır. Sistem, araç içinde kapı kilidi kullanılarak veya aracın dışında uzaktan kumanda kullanılarak etkinleştirilebilir. Uzaktan kumandalı merkezi kilit hem güvenlik hem de konfor açısından sürücü için son derece faydalıdır. Bu araç anahtar sistemi sayesinde tüm kapılar ve bagajlar aynı anda tek dokunuşla otomatik olarak kilitlenebilmektedir. Uzaktan kumanda ile çalışan merkezi kilidin çalışma prensibi kızılötesi alıcıya dayanmaktadır. Kontrol paneline gönderilen kilitleme veya kilit açma komutu alıcı tarafından tanınır. Ayrıca şu anda kullanımda olan gelişmiş merkezi kilit sistemi sayesinde kapı ve bagaj hariç otomatik camları veya elektronik sunroofları açıp kapatabiliyor.

Kilit Fiyatları

Araçlar için en önemli güvenlik sistemleri sıralamasında belki de frenden sonra ilk sırada yer alan kilit sistemleridir. Bu önemli yedek parçaya erişim için internet sitemizde uygun fiyat ve ödeme imkanlarına sahip olabilirsiniz. Aracınız için en iyi güvenlik önlemlerini alan farklı tedarikçilerden elde edilen bir kilit sistemi listesine web sitemizi ziyaret ederek erişebilirsiniz.

Model: ALPER 171131
arka kapi alt kilit karsiligi aliminyum ducato jumper boxer 97>06 >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
49,91₺
Model: ITHAL YC15V43288CP
arka kapi kilit ic sag uzaktan kumandali deliksiz (garantili) >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
2.014,27₺
Model: ALPER 179122
arka kapi kilit pimi transit m12 m15 93 00 >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
121,13₺
Model: ORJ-FO YC15V431A03AM
arka kapi kilit sol alt (kilit kol kablo) v184 / v347 01>11 >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
1.295,83₺
Model: MITA 01 201 461
arka kapi kolu kilitli j9 premier >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
324,85₺
Model: BRUCKE 46787585
arka kapi kolu kilitsiz siyah sag brava >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
388,27₺
Model: BRUCKE 46404046
arka kapi kolu kilitsiz siyah sag marea >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
388,27₺
Model: BRUCKE 46787586
arka kapi kolu kilitsiz siyah sol brava >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
388,27₺
Model: BRUCKE 46404047
arka kapi kolu kilitsiz siyah sol marea >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
388,27₺
Model: ALPER 171132
arka kapi ust kilit karsiligi aliminyum ducato jumper boxer 97>06 >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
45,98₺
Model: ALPER 171102
bagaj kapak kilit karsilgi nemo bipper fiorino (tek kapi) 08> >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
76,25₺
Model: DORTEL 202004
bagaj kapak kilit karsilgi nemo bipper fiorino (tek kapi) 08> >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
79,88₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 280 (24 Sayfa)