Menu
Sepetiniz

Panjur Çıtası

Panjur Çıtası

Otomotiv mühendisliğinde kavisli panjurlar, araba gövdesinin temel özelliklerinden biridir. Araba gövdesinin açıklığını kapatır ve havanın girip çıkmasına izin verir. Çoğu aracın ön tarafında radyatörü ve motoru korumak için bir ızgara bulunur. Izgaralar genellikle araba tamponları, kaputlar ve gündüz yanan farlarla birleştirilir. Sis farları sağ altta ve sol altta takılı olmaktadır. Birçok araba panjuru krom malzemesinden yapılmıştır ve marka logosunu taşır.

Son zamanlarda panjurlar otomobil estetiğinin önemli bir parçası haline geldi ve güzel tasarımı dikkat çekiyor. Her otomobil markasının farklı bir çıta tasarımı vardır. Şu anda, büyük panjurlar çoğunlukla kozmetiktir. Panjurlar genellikle benzersiz stil öğeleridir ve birçok marka bunları birincil markalama özelliği olarak kullanır. Bir çok araba üreticisi kendisine haz çizgi ve şekilleri kullanarak bu görüntüleri artık ticari bir itibar ve alameti farika olarak lanse etmeye başlamışlardır.

Panjur Çıtası Nedir?

Arabanın ön kısmındaki ızgaraya karşılık gelen panjur olarak da bilinen bu ürünler radyatörün ön açıklığını kapatmak için kullanılmaktadır. Araç performansını en üst düzeye çıkaran bir ürün olan radyatörler, motorun aşırı ısınmasını önlemek ve motor hasarını önlemek için arka planda çalışan önemli bir bileşendir. Araç soğutma ile ilgili ürünler de var. Bu önemli parçaların tüm dış etkilerden korunması da panjur kullanılarak yapılan bir işlemdir ve radyatörün önündeki boşluğun kapatılmasına yardımcı olur. 

 Otomotiv sektöründe farklı parçaların onlarca işlevi vardır. Radyatörün önündeki boşluğu korumak ve kapatmak için bu ızgaraları kullanın. Panjur ızgaraları şu anda tüm arabalar için yapılmıştır ve hemen hemen her marka ve çeşitli araba modellerinde bulunabilir. Radyatörün önünü kaplamanın yanı sıra güzel görünümü için kullanılan başka ürünler de var. Hem plastik hem de metalden yapılmış, plastik parçaların en ufak bir sert malzeme ile temas ettiğinde hasar görme riski çok yüksektir. Bu nedenle soğutucunun zarar görmemesi için zorlu koşullarda esneklik sağlayan ürünlere öncelik verilmelidir.

Panjur Çıtası Fiyatları

Farklı marka ve malzemeden yapılması neticesinde farklı bir fiyatlama aralığında listelenir. Sizler de web sitemize girerek sizlere uygun olan fiyatlamalara bakabilir ve uygun olan seçeneği kendiniz için belirleyebilirsiniz.Model: BARCHA 7E5853102
on panjur sus citasi sag transporter t7 16> >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
121,75₺
Model: BARCHA 7E5853101
on panjur sus citasi sol transporter t7 16> >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
123,20₺
Model: SPK 1973
on panjur ve on tampon izgara citasi krom uzun linea> >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
134,29₺
Model: SPK 1974
on panjur ve on tampon izgara citasi siyah uzun linea 11> >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
102,15₺
Model: ROOT 151233
panjur alt citasi krom egea 15> >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
400,48₺
Model: WENDERPARTS BA51137349589
panjur citasi g30 orta >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
188,59₺
Model: GUA 41349
panjur citasi nikelaj alt sag dacia duster 2013> >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
122,62₺
Model: ROOT 161070
panjur nikelaj citasi (takim) clio iv >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
95,77₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)