Menu
Sepetiniz

Panjur

Panjur

Otomobil yapımında kavisli panjurlar gövdenin olmazsa olmaz özelliklerinden biridir. Araba iskeletindeki açıklığı kapatırlar ve havanın içeri ve dışarı akmasına izin verirler. Çoğu aracın önünde radyatörü ve motoru korumak için bir ızgara bulunur. Panjurlar genellikle tamponlar, davlumbazlar ve gündüz yanan farlarla birleştirilir. Birçok araba panjuru krom malzemeden yapılır ve marka logosunu taşır. Son zamanlarda araç estetiğinin önemli bir parçası haline gelen panjurlar, güzel ve çekici tasarımları ile dikkat çekiyor. Her otomobil markasının farklı bir çıta tasarımı vardır. Günümüzde büyük panjurlar çoğunlukla kozmetiktir. .Kepenkler genellikle benzersiz tasarım öğeleridir ve birçok marka bunları önemli bir marka bilinci oluşturma özelliği olarak kullanır. Birçok otomobil üreticisi, beğendikleri çizgileri ve şekilleri kullanarak bu görüntüleri bir ticari itibar ve ticari marka olarak tanıtmaya başladı.

Panjur Nedir?

Araba ön panjur bıçakları olarak da bilinen bu ürünler radyatörün ön açıklığını kapatmak için kullanılır. Araç performansını en üst düzeye çıkaran bir ürün olan radyatörler, motor radyatörünün aşırı ısınmasını önlemek ve motor radyatörünün aşırı ısınmasını önlemek için perde arkasında çalışan önemli bir bileşendir. Araç soğutma ile ilgili ürünler de var. Bu önemli parçaları tüm dış etkilerden korumak da panjurlar kullanarak ve radyatör önündeki boşluğu kapatmaya yardımcı olan bir işlemidir. Otomotiv sektöründe farklı parçaların onlarca işlevi vardır. Alanı radyatörden korumak ve kapatmak için bu ızgaraları kullanır. Günümüzde panjur ızgaraları tüm otomobiller için üretilmekte ve hemen hemen tüm marka ve farklı otomobil modellerinde bulunabilmektedir. Radyatörün ön tarafını kaplamanın yanı sıra güzel görünümlerinden dolayı başka ürünler de kullanılıyor. Plastik ve metalden yapılmış plastik parçalar en ufak sert malzemeyle bile temas ediyor. Bu nedenle radyatöre zarar vermemek için zor koşullarda esneklik sunan ürünler tercih edilmelidir.

Panjur Fiyatları

Araçlarınızın gözle görüldüğünde ilk dikkat çeken özelliği olan panjurlardır. Bunun için özenle bir panjur sistemi satın almak gerekir. Ve sahip olduğunuz panjurlara iyi bir bakım göstererek kullanılabilir ömürlerini artırmak gerekebilir. Bunun için sitemizdeki fiyat listesine göz atarak cebinize en uygun olan malzeme ve bileşenleri satın alabilirsiniz.

Model: ESER 10714600
alt panjur citali boyasiz linea >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
240,02₺
Model: MTJ 1509
arma (yapisma) panjur buyuk 95mm doblo ducato >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
65,30₺
Model: MTJ 1506
arma civatali panjur 75 mm doblo >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
55,36₺
Model: MTJ 1504
arma panjur kucuk palio >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
53,94₺
Model: MTJ 1505
arma yapisma panjur arka 75mm doblo >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
53,94₺
Model: OZAR 5Y093
bagaj armasi clio panjur armasi r21 >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
28,92₺
Model: NFAST N0102023
clio 5 on panjur >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
341,50₺
Model: NFAST N0102021-1
clio 5 on panjur kaplamasi astarli >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
235,25₺
Model: NFAST N0102021
clio 5 on panjur kaplamasi boyasiz >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
162,40₺
Model: NFAST N0102021-2
clio 5 on panjur kaplamasi piano black >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
503,90₺
Model: OPAR 735754051
egea nikelajli armali yeni tip on panjur 20> >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
1.817,49₺
Model: PLEKSAN 2223
lodgy on panjur krom cita 2012 >>> >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
425,17₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 316 (27 Sayfa)