Menu
Sepetiniz

Radyatör lzgarası

Radyatör Izgarası

Izgara kanatları olarak da bilinen bu ürünler radyatörün ön açıklığını kapatmak için kullanılır. Araç performansını en üst düzeye çıkarmak için tasarlanan radyatörler, motor radyatörlerinin aşırı ısınmasını ve aşırı ısınmasını önlemek için perde arkasında çalışan önemli bir bileşendir. Araç soğutma ile ilgili ürünler de var. Bu kritik parçaları tüm dış etkilerden korumak, radyatörün önündeki boşluğu doldurmaya yardımcı olmak için panjur kullanmanın bir yoludur. Otomotiv sektöründe farklı parçaların onlarca işlevi vardır. Radyatörün önündeki alanı korumak ve kaplamak için bu ızgaraları kullanırız. Günümüzde panjurlar tüm arabalar için üretilmekte ve hemen hemen tüm markalarda ve farklı araba modellerinde kullanılmaktadır. Sadece soğutucunun önünü kaplamakla kalmaz, güzel görünümünden dolayı başka ürünler de kullanılır. Plastik ve metalden yapılmış plastik parçalar en küçük sert malzemelerle bile temas ettiğinden zor koşullarda esneklik sağlayan ürünler tercih edilmektedir. 

Radyatör Izgarası Nedir?

Otomotiv mühendisliğindeki kavisli kanatlar, üstyapının ana özelliklerinden biridir. Arabanın gövdesindeki açıklığı kapatır ve havanın içeri ve dışarı çıkmasını sağlar. Çoğu araçta radyatörü ve motoru korumak için bir ön ızgara bulunur. Izgara genellikle tampon, kaput ve gündüz yanan farlarla birleştirilir. Sis farları sağ altta ve sol altta monte edilmiştir. Birçok araba kılıfı krom malzemeden yapılır ve marka logosunu taşır.

Son zamanlarda otomotiv estetiğinin önemli bir parçası haline gelen panjurlar, şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Her otomobil markasının farklı bir kaydırıcı tasarımı vardır. Günümüzde büyük panjurlar çoğunlukla estetiktir. Perdeler genellikle benzersiz bir stil parçasıdır ve birçok marka bunları ana marka özelliği olarak kullanır. Pek çok otomobil üreticisi bu imajları kendilerine hitap eden çizgiler ve şekiller kullanarak ticari bir itibar ve marka olarak sunmaya başlamıştır.

Radyatör Izgarası Fiyatları

Araçlar üretilirken pek çok bileşenden meydana gelmektedir ve dolayısıyla kimi parçalar dekoratif nedenler ile üretilirken kimisi de işlevsel bir nedenden dolayı üretim bandına koyulur. Bunun en iyi örneği olan radyatör ızgaraları her iki işleve de sahiptir. Bu ve bir çok alternatif seçeneklere web sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Model: GKL 340488
kalorifer havalandirma izgarasi orta arka (set siyah)bmw f10 f11 f18 >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
634,53₺
Model: YTT Y9522
kalorifer izgarasi sag fiesta all 08> >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
68,01₺
Model: CM 29127
kalorifer izgarasi sag fiesta all 08> >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
41,05₺
Model: YTT Y9523
kalorifer ufleme izgarasi sol fiesta 08> >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
68,01₺
Model: CM 29128
kalorifer ufleme izgarasi sol fiesta 08> >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
41,05₺
Model: WENDERPARTS BA64229172167
klima kalorifer izgarasi arka siyah bmw f10+lci >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
452,39₺
Model: WENDERPARTS BA64229158312
klima kalorifer izgarasi bmw f10+lci arka siyah isitmali arka koltuk >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
443,58₺
Model: WENDERPARTS BA64229209137R3
klima kalorifer izgarasi bmw f10+lci on (set:3ad) nikelajli piano siyah >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
1.118,19₺
Model: WENDERPARTS BA64229209137S1
klima kalorifer izgarasi bmw f10+lci on orta (komple) nikelajli siyah >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
933,06₺
Model: WENDERPARTS BA64229166885S1
klima kalorifer izgarasi bmw f10+lci on orta (komple) siyah >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
874,22₺
Model: WENDERPARTS BA64229209137R1
klima kalorifer izgarasi bmw f10+lci on orta nikelajli piano siyah >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
576,65₺
Model: WENDERPARTS BA64229166885
klima kalorifer izgarasi bmw f10+lci on orta siyah >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
429,77₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 28 (3 Sayfa)