Menu
Sepetiniz

Tampon Bağlantı aparatı

Tampon Bağlantı Aparatı

Tampon; Tamponun temel işlevi, bir çarpışma durumunda araca ve yolculara verilen zararı en aza indirmektir. Modele ve modele bağlıdır, ancak genellikle özel plastikten ve ondan türetilen malzemelerden yapılır. Herhangi bir kazada darbe kuvvetini absorbe edebilen tampon, hasarı en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca vücuda mümkün olduğunca fazla görünüm kazandırmak için kullanılırlar. Bununla birlikte, tampon aracın önünde ve arkasında aşırı bir konumdadır ve bu da onu hasara karşı savunmasız hale getirir. Bu nedenle tampon değiştirirken bu konuda işinin ehli bir ustadan yardım almanız gerekir.

Tampon Bağlantı Aparatı

Tampon bağlantı aparatı, tamponun plastik çivilerinin takıldığı ve tamponun araca takıldığı yuva denir. Tampon bağlantı aparatının kırıldığı durumlarda tampon araca sabitlenemez. Bu durumda yeni bir tampon almak gerekecektir nedenine gelecek olursak, bağlanma noktaları esneyerek oluklara zarar verebilir. Tampon çoğunlukla yeniden takılabilir durumdaysa, hasarlı kısım plastik bir onarımla onarılabilir. Ancak parça hasarlı ise değiştirilmesi daha sağlıklı olacaktır. Bu tamir işlemini işinde önemli derecede tecrübe sahibi ustalara yaptırmak daha mantıklı olacaktır. Tampon bağlantıları, tampon saplamalarının yerleştirildiği yuva olarak adlandırılır. Araba tamponunu sabitlemek için gerekli bir parçadır. Kırılırsa, yeni bir tane satın almanız gerekir. Plastik bir parça olduğu için uygun fiyatlara satılan bu parça aynı zamanda otomobilin görünümünü de bozuyor. Tamir edilirse ve oluklar doğru yapılmaz ise aracın tamponu yamuk görünebilir. Bu nedenle, hasar durumunda genellikle tamir edilmek yerine değiştirilir.

Tampon Bağlantı Aparatı Fiyatları

Tampon bağlantı fiyatları aracın modeline, yaşına ve markasına göre değişiklik göstermektedir. Tampon bağlantı aparatı, farklı maliyetler gerektirdiğinden değişebilen plastik veya diğer malzemelerden yapılmıştır. Sitemizde bulunan birçok uygun fiyatlı otomobil parçası gibi tampon bağlantı aparatları da mevcuttur, bütçenize göre listelenmişti. En çok ithal veya yerli ürünleri barındıran sitemize giriş yaparak kendinize en uygun parçayı uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Genel olarak plastik malzemelerden yapıldığı göz önüne alınırsa bütçenizi çok yormadan bir tampon bağlantı aparatına sahip olabilirsiniz ve güvenli bir sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz.

Model: LUVI 0020.1608703780-URT
arka tampon baglanti aparati c-els >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
67,61₺
Model: LUVI 7416.J0
arka tampon baglanti ayagi - takim partner iii-berlingo iii >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
161,44₺
Model: LUVI 0020.7416.S4
arka tampon baglanti ayagi c3 iii >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
164,68₺
Model: LUVI 0020.7416.S5
arka tampon baglanti ayagi c3 iii tampon kÖsesi >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
162,32₺
Model: KAYA 1438
arka tampon baglanti ayagi sag >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
37,85₺
Model: CABU 330613
arka tampon baglanti ayagi sag focus 98>05 >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
77,48₺
Model: KAYA 1437
arka tampon baglanti ayagi sol >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
37,85₺
Model: CABU 330614
arka tampon baglanti ayagi sol focus 98>05 >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
77,48₺
Model: LUVI 0020.7416.Q9-URT
arka tampon baglanti ayak r biper-nemo-fiorino >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
37,00₺
Model: LUVI 0020.7416.35
arka tampon baglanti ayak 307 >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
74,69₺
Model: LUVI 0020.7416.R0-URT
arka tampon baglanti ayak l bipper-nemo-fiorino >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
37,00₺
Model: LUVI 0020.1607255680-URT
arka tampon baglanti ayak takim p.208 >>> ürün adında geçen tüm araç serilerine uyum sağlamaktadır. Tüm soru ve destek talepleriniz için sayfanın sağ alt köşesinde bulunan canlı destekten 7/24 bilgi alabilirsiniz ! Keyifli alışverişler ! >>>..
134,78₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 179 (15 Sayfa)