Menu
Sepetiniz

Tampon

Tampon

Bir kara aracının ön ve arka darbe emici katmanlarına tampon denir. Hem ön tampona hem de arka tampona monte edilmiştir. Tamponlar modele göre değişir, ancak genellikle plastikten ve varyasyonlarından yapılır. Tampon, kazanın gücünü emecek ve araç gövdesine verilen hasarı en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır. Özellikle kazaların çoğunun İstanbul'da gerçekleştiği göz önüne alındığında, tamponların faydalarını daha iyi anlayabilirsiniz.

Web sitemizden bir çok markaya ait olan ve farklı modeller içeren bir çok tampon modeline ulaşabilirsiniz. Bu üretilen ürünler dünyaca ünlü markalara ait olan ithal edilmiş mallar olmakla birlikte, yerli üreticilerin ve aynı zamanda aracınızın üreticisinin tamponları da mevcuttur. Bütçenize ve zevkinize göre dilediğinizi seçebilirsiniz.

Tampon Nedir?

Tampon; Aracı darbelere karşı koruyan ön ve arka katmanlardır. Tamponun ana rolü, bir çarpışma durumunda araca ve yolculara verilen hasarı en aza indirmektir. Tamponlar; Çoğu, aracın marka ve modeline bağlı olarak özel plastik ve türevlerinden yapılır. Bir kaza anında darbe kuvvetini absorbe edebilen tampon, araç gövdesine gelebilecek zararı en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca araca estetik bir görünüm kazandırmak, darbeleri korumak ve önlemek için tamponlar kullanılmaktadır. Bununla birlikte, tamponlar aracın ön ve arkasında yer alır ve bu da onları hasara karşı savunmasız hale getirir. Bu nedenle, tamponları değiştirirken bu alana aşina bir ustadan yardım almalısınız.

Tampon Fiyatları

Araba Tamponlarının fiyatları araçların modeline, yaşına, markasına göre değişiklik göstermektedir. Tamponun plastikten ya da daha farklı bir malzemeden yapılması da farklı bir maliyet konusunu içerdiği için farklılıklar gösterebilmektedir. İnternet sitemizdeki bir çok uygun fiyatlı araba parçaları gibi tampon fiyatları da sizlerin bütçesine uygun şekilde listelenmiştir. İthal malların ya da yerli malların bir çoğunun bulunduğu internet sitemize giriş yaparak siz de kendinize uygun parçayı uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ürünlerin hepsinin orijinal yedek parça olduğunu göz önüne alırsak, sizlere en iyi hizmeti sunmaya her gün daha çok çalışarak çabalıyoruz. Güvenli seyahatleriniz için en uygun ortamı hazırlamaya özen gösteriyoruz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.