Menu
Sepetiniz

Eksantrik (Triger) Parçaları

Aracın doğru çalışması için temel olarak pek çok parça bulunmaktadır. Bu parçalardan biri olan triger seti, motorun doğru çalışmasında etkin rol oynamaktadır. 


Triger seti motor için bu kadar önemliyken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de triger setinin değiştirilmesidir. Bu setin değişmesi için kopmasını beklemek daha büyük maliyetleri de beraberinde getirecektir. Kullandığınız aracın modeli, kilometresi ve markası göz önünde bulundurularak belli aralıklarla değiştirilmesi gerekmektedir. 


Triger seti genellikle 64.000 km ile 96.000 km de bir değiştirilmesi uygun görülmektedir. Bu noktada ürün ve marka çeşitliliği sayesinde her kesime hitap eden ve sizlere gerekli desteği sunarak yardımcı olmaya devam etmekteyiz. Triger parçalarının da bir ömürleri olduğunu ve bunu baz alarak bu değişimin yapılmasının gerekli olduğunu unutmamalısınız.


İhtiyacınız olan marka ve modele uygun olarak çeşitlerin bulunduğu triger parçalarında gerekli olan marka ve modele göre satın alabilirsiniz. En iyi kaliteyi uyguna sunarken sizlere ihtiyacınız olan hizmeti en kısa sürede sağlamaktadır. 


Eksantrik (Triger) Parçaları Yedek Parça Fiyatları

Triger parçalarında fiyatlar çeşitlilik göstermektedir. Aracınızın modeli, durumu, markası ve bilgisi gibi pek çok unsura göre farklı triger parçaları bulunmaktadır. Yedek parçalardan satın alırken bu unsurlara dikkat ederek almanız oldukça önemlidir.


Araç modeline uygun olarak üretilen bu parçaları yanlış almanız halinde aracınızla uyumsuzluk gösterecektir. Bu size hem zaman hem de fiyatta ağırlık sağlayabilir. Bu durumu göz önünde bulundurarak kendi aracınıza uygun triger parçalarını seçmelisiniz. Ortalama her bütçeye uygun olan fiyatları sayesinde içiniz rahat bir şekilde alabilirsiniz. Yenileyeceğiniz triger parça ya da parçaları sayesinde sürüş deneyimini maksimum düzeyde yaşayabilirsiniz. 


Fiyatında olduğu gibi kaliteli markası sayesinde %100 uyumluluk sağlayan triger parçaları, modelleriyle sizlere ihtiyacınız olan parçalar sağlanmaktadır. Doğru ve etkin bir kullanımda uzun süre boyunca sorunsuzca kullanabilirsiniz. Belli periyotlarda yenilenmesinin haricinde herhangi bir arıza durumu oldukça nadir görülmektedir. 


Yüksek kaliteyi uyguna sunarken sizlere triger parçalarında da çeşitlilik sağlamaktadır. Yedek parça fiyatlarında sizleri düşünerek bütçenize dost fiyatlandırma sunmaya devam etmektedir.