Menu
Sepetiniz

Eksantrik Parçaları

Bir diğer adı kam mili olan eksantrik parçaları motor üzerine yerleştirilmiş bir vaziyette çalışmaktadır. Bu parçalar gücünü triger kayışından alırken eksantrik mili emme ve egzoz supaplarının doğru zamanda açılmasını sağlamaktadır.


Eksantrik parçalarının bozulması durumunda öncelikle ufak sorunlar meydana gelirken fark edilmemesi durumunda da bu sorunlar büyüyerek daha ciddi arızaları beraberinde getirir. Bunlara örnek verecek olursak;

  • Araç çekişinde düşme,
  • Sesli çalışmaya başlar,
  • Rolanti bozulması gerçekleşir,
  • Yakıt tüketimi artar,
  • Egzozda patlama,
  • Pistonlarda arıza,
  • Araç çalışmamaya başlar.


Bu ve benzeri sorunları yaşamamak adına mutlaka bakımına dikkat etmelisiniz. Yaşanacak olumsuz durumda kaliteli ürün çeşitliliğiyle sizlere gerekli desteği sağlamaya devam etmekteyiz. Alacağınız parçanın değişimi için profesyonel bir yardım almanız gereklidir. Her ne kadar donanımlı olsanız daha işi uzmanlarına bırakarak hizmet almanız sizler için daha sağlıklı olacaktır.


Sizlere eksantrik parçaları ihtiyacınız olan model ve markaya göre sunarken bunun yanında uygun fiyat garantisi de sunmaktayız. Bu sayede gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Avantajlı fiyatlarıyla eksantrik parçalardan yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.


Eksantrik Parçalarında Avantajlı Fiyatlar

Eksantrik parçalarda avantajlı fiyatlarıyla tercih edilirken, kaliteli ürün çeşitliliği de her kesime hitap etmektedir. Markadan markaya farklılık gösteren fiyatlarıyla her bütçeye uygun fiyatlandırma sağlamaktadır.


Gerekli ürünü sizlere sunarken sadece düşük bütçeli değil bununla birlikte güvenilir bir adres olarak kaliteli ürünleri de sağlamaktadır. Doğru parça seçimi ve profesyonel biri tarafından yapılan parça değişimi ile herhangi bir sorun yaşamadan kullanmaya başlayabilirsiniz.


Özellikle belirtmekte fayda var ki tamiri mümkün olmadığı için değişim işlemi yapılmaktadır. Bu durum sadece bir parçanın değil bağlantılı tüm eksantrik parçalarının değişmesini gerektirir. Bu nedenle tamirin söz konusu olmadığı bu durumda mutlaka sağladığımız kaliteli ve güvenilir alışveriş deneyimden yararlanarak kendi aracınızın marka ve modeline uygun eksantrik parçalar ile değişimin yapılmasıdır. 


Parçların arızalanmasını ve verdiği sinyalleri göz ardı etmeden gerekli tedbirleri alarak eksantrik parçalarının değişimlerinin yapılması gerekmektedir. İleriye dönük daha büyük hasarlar meydana getireceğini unutmamalı ve sizlere daha maliyetli olacağını da bilmelisiniz.