Menu
Sepetiniz

Krank ve Parçaları

Krank ve Parçaları

Krank mili olarak da bilinen motor pistonlardan elde ettiği hareketi döner harekete çevirerek şanzımanı aktaran motorun parçalarından biridir. Bir aracın hareket etmesi için önemli ve kritik bir güç aktarma parçalarının başında yer almaktadır.


Krank milinin diğer bir işlevi ise motor ile şanzıman arasında köprü görevi oluşturmasıdır. Bu sayede iki ayrı parçanın birbirine bağlanarak tek bir parça olarak hareket etmesini büyük rol oynamaktadır. Önemli olan bu parçada herhangi bir arıza söz konusu olduğunda mutlaka yenisi ile değiştirilmelidir. Tamirinin mümkün olmaması sebebiyle değişim gerektiren krank ve parçaları için uygun fiyat hizmeti sunmaya devam ediyoruz.


Kaliteli ürün yelpazesinin yanı sıra sağladığı fiyat çeşitliliği de her bütçeye ve her kesime uygundur. Güvenilir ve ürün çeşitliliği sayesinde ihtiyacınız olan krank ve parçalara sahip olabilirsiniz. Bu parçayı seçerken kendi araç marka ve modeline uygun olan ürünü tercih ederek daha sağlıklı bir seçim yapmış olursunuz.Doğru kullanımı ile uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam edecek olan krank ve parçaları, normal periyodik sürecinin dışında ekstra değişim gerektirmemektedir.


Krank ve Parçalarında Uygun Fiyatlar

Krank ve parçaları araç marka ve modellerine göre çeşitlilik gösterirken, fiyatta da bu durum söz konusu olmaktadır. Bu nedenle genellikle uygun fiyata aradığınız kaliteyi sizlere sunarken rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.


Fiyat- performans açısından bakıldığında  tüketicinin ihtiyacı olan kaliteli ve güvenilir bir alışveriş süreci ile uygun fiyatın bir araya gelmesiyle sizlere hizmet vermeyi sürdürmekteyiz. Doğru ürün seçimi ile ve profesyonel bir destek alarak parçanın değişimi söz konusu olduğunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınızdır. Ürünün monte edilmesi için özellikle  uzman yardımı alarak ve kendi başınıza bunu gerçekleştirmeden yapmanız oldukça önemlidir. 


Küçük parçalardan oluşan ve herhangi bir sorun yaşanması halinde motoru iletilen hareketin yavaşlamasına ya da parçaların zarar görmesini neden olabilmektedir. Bu nedenle profesyonel bir yardım almak sizlere ekstra oluşabilecek maliyetlerden kurtarırken işin ehli tarafından yapılan bir işlem  aracınızı gönül rahatlığıyla kullanmanızı da sağlayacaktır.