Menu
Sepetiniz

Gaz Kelebeği Potansiyometre

Motor kontrol ünitesine  gaz kelebeği valfinin açılma prensibi hakkında bilgi vermektedir. Sensörlerden gelen sinyalleri enjeksiyon miktarı hesaplanabilmektedir.


Gaz kelebeği valfinin açılma açısını belirlerken bu acıyı kontrol ünitesine ileterek gerekli yakıtın hesaplanmasında kullanılmaktadır. gaz kelebeği potansiyometresi aşırı yağ, nem ve kir gibi sebeplerden dolayı kısa devre yapmaktadır. Mekanik hasar söz konusu olduğu durumlarda eğer tamiri mümkün ise yetkili servis tarafından tamiri yapılır. Bu durum genellikle nem, kir ve yağdan kaynaklanırken,  bazı durumlarda ise teknik sorunlar olabilmektedir. Tamirinin mümkün olmadığı durumlarda yedek parça alınarak değişim işlemi sağlanmaktadır.


Değişim işlemi gerçekleştirirken uygun fiyatın yanı sıra bununla beraber size kaliteyi maksimum düzeyde sunabilecek ürünün mukavemeti açısından da sağlıklı bir çeşitlilik sunmaktayız. Almak istediğiniz yedek parça ne olursa olsun ürünlerde sergilenen kalite asla değişmemektedir. Herkesin bütçesine uygun olarak sunulan ve fiyatlar da marka ve model gibi unsurlar da göz önünde alındığını çeşitlilik göze çarpmaktadır. Gaz kelebeği potansiyometresi nadir durumlarda arızalanmaktadır. 


Gaz Kelebeği Potansiyometre Fiyatları

Araç içi ve dışının düzenli olarak temizlendiği bakımlarda, arızalanma durumu mekanik aksamdan kaynaklı olacak şekilde aza indirgenmektedir. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden sipariş vererek sahip olabileceğiniz gaz kelebeği potansiyometresi izlere ihtiyacınız olan kaliteyi sunmaktadır. 


Hızlıca temini sağlanan  ürünlerimizde bir diğer kolaylık ise sipariş sürecinin karmaşık olmamasıdır. Dilediğiniz ürünü dilediğiniz rahatlıkta sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz. Kullandığınız ürünün markası modeli ya da kendi bütçenize olarak belirlediğiniz fiyatlarda satın alabilir ve arabanıza montajını yaptırabilir. 


Sizlere özel olarak hazırlanan ve üretimden satışa sunulan  kadar olan tüm süreçte kaliteden ödün vermeden hizmetinize sunduğumuz tüm yedek parça ürünleri için piyasaya göre uygun fiyatlar sergilemektedir. Afaki fiyatların aksine daha alınabilir ve uygun maliyet gerektiren ne bu süreçte kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmekteyiz.


Sipariş öncesi ve sonrasında aklınıza takılan tüm konularda sizlere gerekli desteği  sağlayarak herhangi bir mağduriyet yaşatmamaktayız. Sipariş sürecinizde  ya da sonrasında oluşabilecek herhangi bir aksilik durumunda  elimizden geldiğince hizmet vermeye ve destek olmaya devam etmekteyiz. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.